Jako jedna z naších hlavních činnosti je zaměřování inženýrských sítí a zpracování dokumentace dle směrnic správců sítí, jako jsou např. OVaK, SmVaK, ČEZ, Innogy, Cetin, T-Mobil, UPC, Veolia, PODA a další.

Takřka pětadvacet let nabízíme ve společnosti LYGED s.r.o. kompletní služby v oblasti geodézie. Pro zákazníky na Severni Moravě zaměřujeme inženýrské sítě, zhotovujeme geometrické plány, vytyčujeme hranice nebo zpracováváme podklady pro projekční práce. Protože máme v oboru skutečně rozsáhlé zkušenosti, dokážeme klientům pokaždé zaručit maximální preciznost a kvalitu naší práce a postarat se, aby od nás dostávali dobře odborně podložené výsledky.

Dáváme si záležet na tom, aby od nás každý klient dostal servis na míru a před každou spoluprací si tak uděláme dost času na to, abychom vyslechli všechny Vaše požadavky a zodpověděli Vám otázky, které Vás v oblasti geodézie zajímají. A protože chceme, aby byl náš servis vstřícný skutečně pro všechny klienty, dlouhodobě si udržujeme rozumné ceny a krátké termíny. Spolupracovat tak spolu můžeme začít třeba hned zítra – stačí se nám ozvat a říct nám podrobnosti o tom, jak byste si naši spolupráci představovali.

Co konkrétně v nabídce naší geodetické kanceláře najdete ?

  • Zpracováváme geometrické plány. Jedná se o jeden ze základních výstupů z práce geodeta, který budete potřebovat při každém zápisu do katastru nemovitostí. Geometrický plán je pokaždé součástí měření, které následuje po různých typech změn na pozemku: může jít třeba o zřízení věcného břemene k části pozemku, zaměření novostavby či přístavby, rozdělení pozemku apod.
  • Zajišťujeme také vytyčování hranic pozemků. To se Vám bude hodit pokaždé, když se budete potřebovat ujistit o skutečných hranicích Vašeho pozemku, třeba před stavbou oplocení nebo výstavbou domu. Jako podklad k vytyčení hranic používáme údaje dostupné v katastru a na základě nich stabilizujeme přímo v terénu lomové body hranice.
  • Zaměření stavby je nutnou podmínkou před její kolaudací a vložením do katastru. Výsledkem je geometrický plán, který během obou řízení využijete. V rámci našich služeb Vám také rádi poradíme, jak během kolaudace dál postupovat, abyste celým procesem prošli bez problému.

Pokud byste s geodetickými službami potřebovali pomoct i Vy, stačí se ozvat. Uděláme maximum pro to, aby Vám spolupráce s naší společností vyhovovala. Těšíme se na Vás!

Provozní doba:

Pondělí 7:00 – 15:30
Úterý 7:00 – 15:30
Středa 7:00 – 15:30
Čtvrtek 7:00 – 15:30
Pátek 7:00 – 15:30
Po předchozí dohodě se s klienty rádi sejdeme i mimo pevnou pracovní dobu.