Ve společnosti LYGED s.r.o. v Ostravě nabízíme klientům ucelený servis v oblasti geodetických služeb. Nepřestává nás těšit, že naše práce našim zákazníkům vyhovuje a že nám na ni neustále dávají pozitivní ohlasy. Jsme tu neustále i pro Vás, abychom se postarali o Váš geometrický plán, vytyčení hranic nebo jakékoli jiné geodetické služby.

Proč by Vaše požadavky měla uspokojit právě naše geodetická kancelář?

  1. V oblasti geodézie máme 25 let zkušeností a perfektně se tak v celé problematice vyznáme. Ať už od nás budete potřebovat zaměřit novostavbu, realizovat měření pro GIS nebo zpracovat podklady pro projekční práce, dokážeme Vám zaručit vysokou odbornou úroveň naší práce.
  2. Dlouhodobě se snažíme držet rozumné ceny našich služeb a zůstávat dostupní opravdu pro každého.
  3. Zakládáme si na absolutní spolehlivosti a rychlosti našich služeb: všechny výstupy z naší práce od nás bez výjimky dostanete přesně v domluveném termínu a podle Vašich představ. Na všechny objednávky reagujeme okamžitě, menší zakázky dokážeme zvládnout do jednoho dne, složitější zaměření už do tří dnů.
  4. Díky plně elektronické komunikaci jsme Vám neustále na dosah ruky a na Vaše požadavky dokážeme reagovat rychle a flexibilně. Jako důležitou výhodu naší společnosti vidíme také schopnost operativně v reakci na objednávku klienta nasadit takřka okamžitě měřičskou skupinu do terénu.