V geodetické kanceláři Ing. Milana Lyčky se geodézii věnujeme už od roku 1993. Za takřka 25 let, které od té doby uběhly, jsme si stihli najít stovky klientů nejen v Ostravě, kde naše firma sídlí, ale i v řadě dalších částí Moravskoslezského kraje, včetně Frýdku-Místku, Havířova nebo Karviné. Nejčastěji spolupracujeme s jednotlivými klienty z řad široké veřejnosti, spoustu spokojených zákazníků si ale nacházíme i mezi firmami a veřejnými institucemi.

Nejspíš nejčastěji provádíme zaměřování staveb a realizaci geometrických plánů, za sebou ale máme i celou řadu komplexních, specializovaných zakázek ve všech geodetických oblastech – od realizace výškopisu a polohopisu, přes měření pro GIS, až po zaměřování inženýrských sítí. Těší nás, že jsme se v oblasti geodézie stali už dávno stabilní, vyhledávanou společností a že se řada našich klientů rozhoduje spolupracovat s námi opakovaně. Zdá se, že klienti oceňují, když někdo umí svou práci dělat poctivě, a my o to usilujeme každý den.

Kromě toho se ale od konkurence snažíme odlišovat i svým korektním a spolehlivým přístupem k jednotlivým klientům: všechny domluvené povinnosti plníme přesně v termínu, rychle reagujeme na objednávky a pracujeme na tom, aby každá spolupráce s klientem proběhla hladce a bez komplikací. Zároveň nám přitom záleží i na tom, aby se naše služby nepřestaly vyvíjet a abychom zákazníkům dokázali pokaždé nabízet něco navíc. Budeme rádi, pokud se u toho s námi rozhodnete být i Vy!